Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa

  • 72 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Om van uw vakantie in Alicante te genieten, verblijf in Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa Alicante, gelegen binnen 15 minuten rijden tot het Plaza de la Constitución en op afstand van 3 km van het strand van La Zenia. Het appartement is gelegen binnen 90 minuten rijden tot Alicante treinstation en op een klein stukje lopen van Los Altos - Consum busstation.

Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa verwelkomt z'n bezoekers in 2 slaapkamers.

Het appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement is op 6 km van het Museo del Mar y de la Sal te vinden. De Kerk van de Onbevlekte Ontvangenis ligt binnen 20 minuten rijden tot deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa Alicante
Apartment Villamartin Orihuela Costa
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Villamartin Orihuela Costa

5.6
Behoorlijk 9 beoordelingen
37 m van de accommodatie
USD 138 USD 124
per nacht
Nieuw gelijkvloers appartement met groot terras!
Mobiele prijsaanbieding

Nieuw gelijkvloers appartement met groot terras!

9.5
Voortreffelijk 4 beoordelingen
153 m van de accommodatie
USD 143 USD 129
per nacht
Lux Apartment Lago Jardin, 2, Torrevieja
Mobiele prijsaanbieding

Lux Apartment Lago Jardin, 2, Torrevieja

9.0
Schitterend 21 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
USD 79 USD 71
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Región de Murcia
    51 km

    Treinstations

    Treinstation Alicante
    49 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging

    Eten

    • Picknickplaats/ Tafels

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderspeelruimte

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer2022-E-RE-21993
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa?
      Populaire plekken in de buurt van Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa zijn onder andere de Kerk van de Onbevlekte Ontvangenis, het Plaza de la Constitución, het strand van La Zenia.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa te verblijven?
      De huurprijs van Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa is €139.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa?
      Restaurants in de buurt van Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa zijn onder andere La Luna Restaurante Bar en The Emerald Isle restaurants, gelegen op ongeveer 16 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt het appartement internetverbinding?
      Het appartement biedt wifi in de hele accommodatie.
    • ❓
      Is er een zwembad in Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa?
      Ja, Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Región de Murcia
    51 km

    Treinstations

    Treinstation Alicante
    49 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Beautiful 2 Bedroom Apartment In Orihuela Costa Alicante

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten